Клей для плитки Атлант СКС-11 5кг

Клей для плитки Атлант СКС-11 5кг
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M9676361
 
Способи оплати: Готівкою, Безготівковий
Способи доставки: Самовивіз, Доставка кур'єром, Нова Пошта

Характеристики

Вага   25 кг.

Опис Клей для плитки Атлант СКС-11 5кг

Галузь застосування

Клейова суміш Атлант СКС-11 (Супер) призначена для внутрішнього і зовнішнього облицювання міцних мінеральних основ (важкий бетон, ніздрюватий бетон, цегла, штукатурка, ГКЛ і т.п.) усіма видами природних і штучних матеріалів на мінеральній основі (декоративний камінь, граніт, скло, бетонна плитка та ін.). Завдяки високій еластичності застосування клею ефективно на основах, що піддаються періодичній деформації, зв’язаній зі зволоженням і розширенням (басейни, резервуари, душові кабінки, балкони, тераси, підлоги з підігрівом, покрівлі що експлуатуються і т.д.). Клейова суміш рекомендована для облицювання поверхні старих керамічних плиток методом “плитка на плитку”, для тонкошарового мурування склоблоків і приклеювання склоплитки. Особливо рекомендована для облицювання сходів і сходових маршів, а також поверхонь підлог, що влаштовуються під нахилом.

Склад

Клейова суміш Атлант СКС-11 (Супер) виготовлена на основі сірого цементу з мінеральними наповнювачами і полімерними домішками.

Властивості

Клейова суміш Атлант СКС-11 (Супер) високоадгезійна, еластична, має підвищену стійкість до деформацій, в тому числі температурних, водостійка, морозостійка, стійка до сповзання з вертикальних поверхонь, зручна у застосуванні.

Підготовка поверхні

Під час підготовки основи необхідно дотримуватись вимог ДСТУ-НБА.3.1-23:2013, СНиП 2.03.13 88 та ДБН В.2.6 22 2001. Основа повинна бути міцною і рівною; очищеною від пилу, бруду, вапна, олій, жирів та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. Неміцні шари потрібно видалити. Вибоїни, відколи, тріщини, нерівності необхідно закрити штукатурною сумішшю Атлант СШС-34. Невеликі нерівності можна вирівняти клейовою сумішшю Клей Атлант СКС-11. Поверхні, що сильно вбирають рідину, повинні бути оброблені ґрунтуючою емульсією Атлант-Грунт або Атлант-Грунт-2 і витримані не менше 4 годин. Слабо вбираючі вологу поверхні обробити ґрунтуючою фарбою Атлант ГФ-1 і витримати не менше 2 годин. Роботи по підготовці основи необхідно завершити не менше, ніж за 24 години до початку лицювальних робіт.

Приготування розчину

Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції: 0,25  л на  1кг суміші (6,25л на мішок 25 кг). Ретельно перемішати мішалкою або низько обертовим дрилем з насадкою до однорідної консистенції без грудок і згустків. Після чого розчин витримати 5 хвилин і знову ретельно перемішати. Розчин зберігає свої клеючі властивості протягом 3 годин.

Порядок робіт

Клейову суміш наносять тонким шаром на підготовлену основу за допомогою металевого шпателя або терки і розгладжують зубчастим шпателем. За один прийом наносять таку кількість розчину, яку можна використати протягом 20-30 хвилин. Плитку попередньо не замочувати. Після нанесення клею плитку потрібно прикласти і притиснути до основи. Розташування плитки можна корегувати протягом приблизно 20 хвилин після її приклеювання. Максимальна товщина щойно нанесеної розчинової суміші під плиткою не повинна перевищувати 10 мм. Для зручності ширину шва між плитками виставляють за допомогою дистанційних хрестиків. Залишки розчинової суміші необхідно ретельно видалити до її затвердіння вологою
губкою. Затирання швів необхідно починати не раніше, ніж через 24 години після укладання плитки. Під час виконання робіт необхідно також дотримуватись вимог діючої нормативної документації.

Рекомендації

Коли працююєте у вітряну погоду, то час укладання плитки скорочується. Під час виконання облицювальних робіт зовні будівель, розчинову суміш необхідно наносити також рівномірно і на плитку шаром до 1мм, повністю покриваючи клеєм її основу. Роботи необхідно виконувати при температурі повітря від +5° до +30°С. Найбільш ефективний результат досягається при температурі +20°С й відносній вологості 60%. В інших умовах робочі параметри суміші можуть змінитися. У випадку використання клейової суміші в нестандартних умовах чи для інших цілей, необхідно самостійно провести випробування або проконсультуватися з виробником. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також його застосування в інших цілях і умовах, не передбачених технічним описом. Температура експлуатації від -30°С до +85°С.

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create