Самовирівнююча підлога Атлант СВС-50 (5-30мм.)

Самовирівнююча підлога Атлант СВС-50 (5-30мм.)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M9683097
 
Способи оплати: Готівкою, Безготівковий
Способи доставки: Самовивіз, Доставка кур'єром, Нова Пошта

Опис Самовирівнююча підлога Атлант СВС-50 (5-30мм.)

Атлант СВС-50 – суха сумiш на основi цементу з iнертними наповнювачами та полiмерними модифiкаторами, яка використовується для підготовки поверхні підлоги. Перед укладанням покриття ( товщина шару від 5 до 25мм).

Застосування

Самовирiвнююча, швидкотужавiюча сумiш Атлант СВС-50 призначена для вирівнювання бетонної основи та стяжок пiдлоги з цементно-пiскових розчинiв, легкого бетону, з наступним укладанням таких покрить як лiнолеум, ковролiн, ламiнат, керамiчна плитка, плитка ПВХ та iнших полiмерних покрить в житлових, громадських та адмiнiстративних примiщеннях.

Інструкція для застосування

Пiдготування основи здiйснюють згiдно з СНiП   2.03.13-88 i 3.04.01-87, а також iз вказiвками цього технiчного листа. Основу слiд ретельно очистити вiд пилу, бруду, масляних, та iнших плям, що перешкоджають адгезiї. Всi немiцнi дiлянки слiд знищити механiчним шляхом. Потiм усю поверхню покрити грунтiвкою “Атлант”.

Приготування розчину та виконання робiт

Вмiст мiшка висипати в чисту воду температура якої має бути +15-20 ºС та перемiшати для отримання однорiдної маси без грудок за допомогою змiшувача з малими обертами. Пропорцiя сумiшi: 0,2 л води на 1 кг сумiшi. Витримати розчинну сумiш 5 хв., пiсля чого знову перемiшати. Використання самовирiвнюючої сумiшi можливе протягом 25 хв. пiсля приготування. Приготовану сумiш вилити на основу i розрiвняти за допомогою гумової планки, шпателя i т. iн. При виконаннi робiт на великих площах для усунення повiтряних бульбашок  iз розчину необхiдно здiйснити деаерацiю використовуючи жорсткий гольчатий вал. Для подавання розчинної сумiшi можна використовувати поршневий або шнековий насос. У разi перерви в роботi бiльше 25 хв. iнструменти i машину слiд очистити вiд розчину i промити водою. Затвердiлий розчин видаляється тiльки механiчним шляхом. У нормальних клiматичних умовах (+20 ºС i вiдносна вологiсть 60%) через 8 год. можливе технологiчне пересування по поверхнi. На площi понад 20 м2 необхiдно виконувати деформацiйнi шви. На основах та стяжках, якi мають такi шви в самовирiвнювальному покриттi слiд їх продублювати.

Упаковка

Мішки вагою 25 кг.

Технiчнi данi

Густина сумiшi, кг/дм³Близько 1,3
Витрати вологи для приготування розчину, л/кг0,2
Час використання розчину, хв.25
Температура основи,  ºСВiд +5 до +30

Готовнiсть покриття до технологiчного пересування , год.

Близько 24
Викладання покрить з керамiчної плитки, год.Через 48
Виконання покрить з використанням клеїв на водянiй основi, год.72
Виконання покрить з використанням клеїв на основi органiчних сполук, діб7
Мiцнiсть на стискання , МПа20
Мiцнiсть на згин , МПа5,5
Зсiдання через 28 дiб, %Не менше 0,3
Витрати розчинної сумiшi при товшинi шару 1мм, кг/м²Близько 1,8
Термін зберігання12 місяців від дати виготовлення
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create