Стяжка для підлоги Атлант ЦС-55
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M9683127
 
Способи оплати: Готівкою, Безготівковий
Способи доставки: Самовивіз, Доставка кур'єром, Нова Пошта

Опис Стяжка для підлоги Атлант ЦС-55

Атлант ЦС-55 – суха сумiш на основi цементу з iнертними наповнювачами та полiмерними модифiкаторами, яка використовується для виконання стяжки з товщиною шару 25-50мм. Завдяки збалансованому складу вiдзначається пiдвищеною адгезiєю до основи. ЇЇ рецепт було розроблено в лабораторiяхнiмецьких компанiй “Bajer” та “Wacker Polimer Systems GmbH@CoKG” з метою отримання простого i надiйного засобу, який би забезпечив  гарантовано ефктивний результат.

Застосування

Атлант ЦС-55 використовується для вирiвнювання поверхнi, накриття трубопроводiв, розподiлу навантажень на тепло-звукоiзоляцiйнi шари в житлових, громадських та адмiнiстративних приміщеннях,  а також для зовнiшнiх робiт.

Інструкція для застосування

Пiдготовку основи здiйснюють згiдно з СНiП   2.03.13-88 i 3.04.01-87, а також iз вказiвками цього технiчного листа. Основу слiд ретельно очистити вiд пилу, бруду, масляних, бiтумних та iнших плям, що перешкоджають адгезiї. Всi немiцнi дiлянки слiд знищити механiчним шляхом. Потiм усюповерхню покрити грунтiвкою “Атлант”.

Приготування розчину та виконання робiт

Вмiст мiшка висипати в чисту воду температура якої має бути +15-20 ºС та перемiшати для отримання однорiдної маси без грудок за допомогою змiшувача з малими обертами. Пропорцiя сумiшi: 0,25л води на 1 кг сумiшi (13л на мiшок 50 кг). Витримати розчинну сумiш 5 хв., пiсля чого знову перемiшати. Розчин вкласти рiвномiрно на пiдлогу на 1-1,5 см вище рiвня встановлених маякiв. Металевою рейкою зiбрати надлишок розчину. Через 24 години необхiдно затерти поверхню дерев’яною або пластмасовою рейкою. Стяжка повнiстю придатна до експлуатацiї через 7 дiб.

Упаковка

Мішки вагою 50 кг.

Технiчнi данi

Густина сумiшi, кг/дм³Близько 1,25
Втрати вологи для приготування розчину, л/кг0,25
Час використання розчину, год.2
Температура основи,  ºСВiд +5 до +30

Готовнiсть покриття до технологiчного пересування , год.

48
Мiцнiсть на стискання , МПа20
Зсiдання через 28 дiб, %Не менше 0,3
Витрати розчинної сумiшi при товшинi шару 1мм, кг/м²Близько 1,6 –1,8
Термін зберігання12 місяців від дати виготовлення

 

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create