Штукатурка цементно-вапняна Атлант СШС-34

Штукатурка цементно-вапняна Атлант СШС-34
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M9683260
 
Способи оплати: Готівкою, Безготівковий
Способи доставки: Самовивіз, Доставка кур'єром, Нова Пошта

Опис Штукатурка цементно-вапняна Атлант СШС-34

Атлант СШС-34 – суха сумiш на цементно-пiщанiй основi з полiмерними модифiкаторами, для виконання штукатурних та вирiвнювальних робiт з товщиною шару до 30 мм. Її рецепт  було розроблено в лабораторiях нiмецьких компанiй  “Bajer” та “Wacker Polymer systems GmBH @ CokG” з метою отримання простого i надiйного засобу, який би забезпечив гарантовано ефективний результат.

Мiсце застосування

Атлант СШС-34 використовується для пiдготовки поверхнi до викладання керамiчною плиткою виробiв з натурального та штучного каменю, мозаїки та для оштукатурення перед побiлкою. АтлантСШС-34 одинаково ефективний для внутрiшнiх та зовнiшнiх робiт. Штукатурний розчин наноситься на поверхню виконану з цегли, бетону, пiно-та газобетонних блокiв, шлакоблокiв.

Iнструкцiя по застосуванню

Поверхня повинна бути рiвною, очишеною вiд пилу, бруду, залишкiв масляної та емульсійної фарби, пасти та iн. Перед нанесенням штукатурного шару цегляну поверхню слiд помiрно зволожити. При виконаннi штукатурки по бетону з лицьової сторони необхiдно зубилом або iншим гострим предметом зробити смуги у виглядi густої сiтки глибиною близько 3 мм.

Приготування розчину

Штукатурний розчин готується методом засипання сухої сумiшi з мiшка в ємнiсть з чистою водою при одночасному ручному або механiчному перемiшуваннi в пропорцiї: 0,25 л води на 1 кг сухої сумiшi або 5л води на 25кг сухої сумiшi. Розчин розмiшують до отримання однорiдної  маси . Пiсля 5-ти хвилин витримки (для повного розчинення мiнеральних компонентiв), розчин повторно перемiшують. Пiсля чого вiн готовий до використання.

 

Упаковка

Мішки вагою 25 кг.

Технiчнi данi

КонсистенціяПорошок
КолірСірий
Щільність, кг/м³1400-1450
Витрати вологи для приготування розчину, л/кг0,2
Період використання, год.4-5
Температура застосування,  ºСВід + 5 до + 30
Витрати кг/м² при товщині шару 1 мм1,5
Термін зберігання12 місяців від дати виготовлення
Умови зберіганняСуміш необхідно зберігати в сухому приміщенні у непошкоджених мішках

 

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create